Used Chevrolet for Sale in Grimsby
2026 Chevrolet Blazer EV RS 4dr Front-Wheel Drive
ROOF COLOUR BLACK | PANORAMIC DUAL PANE SUNROOF | ALL-WEATHER LINER PKG | RS CONVENIENCE AND DRIVER | PREF EQUIP GRP - 1RS
| Suggested Price: | $66,819 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,285 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GNKDCRM5TS135516 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T218 |
Powered by a responsive Electric engine paired with a smoot.....Read MoreLire la suite
2026 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
HIGH COUNTRY PREMIUM PKG | 22 INCH WHEELS | ADAPTI
| Price: | $84,233 |
| Grimsby Discount: | $10 |
| Our Price: | $84,223 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,102 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCUKJED2TG157400 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T315A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black w/Perforated Leather Seat Trim, 10-Way Power Driver Seat with Lumbar, 10-Way Power Passenger Se.....Read MoreLire la suite
2026 Chevrolet TrailBlazer RS 4dr All-Wheel Drive
WHITE SANDS | JET BLACK WITH RED ACCENTS EVOTEX SEAT TRIM | ADAPTIVE CRUISE AND SOUND PKG | SUNROOF PWR DUAL-PANE PANORAMIC | ENG ECOTEC 1.3L I3 TURBO | ALL-WEATHER FLOOR LINERS FRONT AND REAR | LIFT
| Suggested Price: | $42,394 |
| Grimsby Discount: | $949 |
| Suggested Price: | $41,445 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:3,665 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| VIN: | KL79MUSL3TB029315 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T025 |
Condition: New
Make: Chevy Utility Vehicles
Model: Trailblazer
Style: AWD 4dr RS
Package:
Body Type: Sport Utility
Fuel Type: Gasoline
Engine: AWD
Transmission: Auto
Factory Installed Options on This Vehicle: $4395
Option Deta.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Blazer RS 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | PANORAMIC SUNROOF | VENTILATED SEATS
| Price: | $42,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,635 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GNKBKRS0RS131963 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T271A |
PLATINUM CERTIFIED PRE-OWNED VEHICLE
- 36-point Provincial Safety Inspection
- 172-point inspection combined mechanical, aesthetic, functional inspection including a vehicle report card
- Warranty: 90-days or 5,000 KM
2024 Chevrolet Blazer LT 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | 2.0L 4 CYLINDER | WIRELESS APPLE CA
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,960 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GNKBHR47RS226573 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P230525A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
Remaining factory warranty | One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, AWD, 170 Amps Alternator, 2 USB Data Ports, 3.47 Final Drive Ratio, 6-Speaker Audio System Feature, 8-W.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox EV RS w/2RS 4dr
2RS | HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | 2 STA
| Price: | $37,723 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,656 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GN7DSRP4RS269307 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 249307 |
| No Accidents, 6-Speaker Audio System Feature, 8-Way Power Driver Seat Adjuster, Auto High-beam Headlights, Black Roof, Front Bucket Seats, Fully automatic headlights, Heated Driver & Fr Passenger Seats Cush.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Bolt EUV Premier Front-Wheel Drive
HEATED AND VENTILATED SEATS | POWER SUNROOF | NAVI
| Price: | $24,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:122,843 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G1FZ6S07P4110720 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P221617A |
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 2-Way Power Driver Lumbar Seat Adjuster, 8-Way Power Driver Seat Adjuster, Auto High-beam Headlights, Bose Premium 7-Speaker Audio System, Exterior Parking Camera Rear, Fully automatic head.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
3.0L DIESEL | 10-SPEED TRANSMISSION | HEATED SEATS
| Price: | $35,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,758 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUYDET0NZ109856 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P229856 |
| No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxiliary Power Outlet, 2 USB Ports (First Row), 3.23 Rear Axle Ratio, 4.2''' Diagonal Colour Display Driver Info Centre, ABS brakes, Air Conditioning, Au.....Read MoreLire la suite
2021 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $32,698 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $229*(Bi-weekly)$32,698 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $14,847).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCRYAEF4MZ331846 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T283AA |
Loading More Vehicles ...











