Used Hyundai for Sale in Grimsby
2025 Hyundai Palisade Urban 7 Passenger 4dr All-Wheel Drive
7 PASSENGER | HEATED AND VENTILATED SEATS | NAVIGA
| Price: | $51,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,465 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R3DGEXSU938814 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T233A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner CARFAX Canada Low Kilometer
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, Apple CarPlay & Android Auto, Auto High-beam Headlights, Front Bucket Seats.....Read MoreLire la suite
2025 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,893 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMHLM4DG6SU041319 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | MFLBH054A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
2025 Hyundai Palisade Urban 7 Passenger 4dr All-Wheel Drive
NAVIGATION SYSTEM | HEATED STEERING WHEEL | POWER
| Price: | $50,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:9,641 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8R3DGE3SU938492 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 502741X |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
12 Speakers, 3rd row seats: split-bench, Air Conditioning, Auto High-beam Headlights, Automatic temperature control, Brake assist, Delay-off headlights, Dual front i.....Read MoreLire la suite
2022 Hyundai Kona 2.0L Preferred 4dr Front-Wheel Drive
HEATED STEERING WHEEL | KEYLESS ENTRY | TURN SIGNA
| Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8K22AB4NU784032 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 502775 |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
6 Speakers, Air Conditioning, AM/FM radio, Brake assist, Bumpers: body-colour, Delay-off headlights, Dual front impact airbags, Dual front side impact airbags, Electronic Stability Control, Emergency communication system: BlueLink (.....Read MoreLire la suite
2021 Hyundai Kona 2.0L Preferred 4dr All-Wheel Drive
AWD ONE OWNER NO ACCIDENTS
| Price: | $17,399 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $122*(Bi-weekly)$17,399 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,901).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8K2CAA2MU749260 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | AFL00H2784 |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
HEATED STEERING WHEEL, Alloy wheels, AppLink/Apple CarPlay and Android Auto, Exterior Parking Camera Rear, Heated front seats.
Galactic Gray
2021 Hyundai Kona 2.0L Pref.....Read MoreLire la suite
2020 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED SEATS & WHEEL
| Price: | $17,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $126*(Bi-weekly)$17,989 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,168).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KMHD84LF4LU990564 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 106169A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
Heated Steering Wheel | Apple CarPlay | Android Auto | Call Today to Inquire!!
6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, AM/FM radio, AppLink/Apple CarPlay and Android Auto, Brake assist, Bump.....Read MoreLire la suite
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.4 SE 4dr All-Wheel Drive
HEATED FRONT & REAR SEATS | POWER MOONROOF
| Price: | $16,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $119*(Bi-weekly)$16,989 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,714).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5XYZUDLB9JG545397 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 106441AX |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
Previously Registered in Province of Quebec | 2.4L Engine with AWD
17''' x 7''' Aluminum Alloy Wheels, 4-Wheel Disc Brakes, ABS brakes, Air Conditioning, Axle Ratio: 3.648, Brake ass.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








