Used Jeep for Sale in Grimsby
2022 Jeep Wrangler Unlimited Sport 4dr 4x4
HEATED FRONT SEATS | HEATED STEERING WHEEL | WILLY
| Price: | $33,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,030 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1C4HJXDG8NW160518 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P220518 |
| One Owner, | Apple CarPlay/Android Auto, 240 Amp Alternator, 4 Auxiliary Switches, 4- and 7-Pin Wiring Harness, 4-Wheel Drive Swing Gate Decal, 700 Amp Maintenance Free Battery, Black Trail Rated Badge, Class II Hitch Receiver, Cold We.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Gladiator Mojave 4dr 4x4 Crew Cab 5 ft. box
35IN TIRES | ALPINE PREMIUM AUDIO | FACTORY NAV
| Price: | $57,547 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,324 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6JJTEGXRL128547 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 103447A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
| Remote Start, 12.3''' Touchscreen Display, 4-Wheel Disc Brakes, 4.10 Rear Axle Ratio, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, ABS brakes,.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
ONE OWNER | SPORT PKG |
| Price: | $42,595 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,740 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| VIN: | 1C4PJXDN9RW170216 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFL95379A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
17''' x 7.5''' Aluminum Wheels, Advanced Brake Assist, Black Freedom Top 3-Piece Hardtop, Black Premium Sunrider Soft Top (ST2), Corning Gorilla Glass, Deep-Tint Sunscreen Windows, Delete S.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Grand Cherokee L Limited 4dr 4x4
BLACK APPEARENCE AWD LUXURY TECH GROUP
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,670 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C4RJKBG1P8865257 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | A260090 |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
2nd Row Manual Window Shades, A/D Digital Display Rearview Mirrors, Auto-Dimming Exterior Driver Mirror, Black Appearance Package, Capri Leatherette Seats w/Perforated Inserts, Front Ventilated Seats, Front/Rear Doors & Liftgate w/Passive Entry, Gl.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Wrangler 4xe Sahara 4dr 4x4
HEATED LEATHER SEATS & WHEEL | NAV
| Price: | $39,287 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,798 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1C4JJXP6XPW500775 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106260A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
| Remote Start, 2.0L I4 DOHC, 3.73 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 9 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, AM/FM radio.....Read MoreLire la suite
2022 Jeep Grand Cherokee 4xe Overland 4dr 4x4
2.0L | MOONROOF | HEATED SEATS
| Price: | $46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,498 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C4RJYD63N8631920 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFLQH021A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
2.0L I4 DOHC, 4WD, Adaptive suspension, Alloy wheels, Apple CarPlay Capable, Automatic temperature control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated front seats, Heated steering wheel, Illuminated entry, Leathe.....Read MoreLire la suite
2022 Jeep Renegade Trailhawk 4dr 4x4
NAV | HEATED SEATS & STEERING | REMOTE START
| Price: | $27,785 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,218 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | ZACNJDC12NPN75164 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 100192AX |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
| Remote Start, 17''' x 6.5''' Aluminum Wheels, 4-Pin Wiring Harness, 4-Wheel Disc Brakes, 4.585 Final Drive Ratio, 6 Sp.....Read MoreLire la suite
2021 Jeep Gladiator Overland 4dr 4x4 Crew Cab 5 ft. box
HEATED LEATHER SEATS & STEERING | FACTORY NAVIGATI
| Price: | $37,299 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $261*(Bi-weekly)$37,299 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $16,937).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6HJTFG8ML595939 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106082A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
Remote Start, 240-Amp Alternator, 3.73 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 400-Watt Inverter, 5-Year SiriusXM Traffic .....Read MoreLire la suite
2021 Jeep Grand Cherokee Overland 4dr 4x4
SPORT HOOD | PANORAMIC ROOF | HEATED SEATS & WHEEL
| Price: | $33,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $238*(Bi-weekly)$33,989 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $15,434).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4RJFCG9MC637652 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106340A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
| Remote Start, 4WD, 10 Speakers, 3.45 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 7 & 4 Pin Wiring H.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









