Used Mazda for Sale in Grimsby
2024 Mazda CX-90 MHEV GT 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,902 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JM3KKDHD0R1105492 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | MFLBH072A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
2022 Mazda CX-5 GX 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
POWER LIFTGATE | HEATED FRONT SEATS | HEATED STEER
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:71,284 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | JM3KFBCM4N1593758 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 803333 |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
4.624 Axle Ratio, Air Conditioning, Auto High-beam Headlights, Brake assist, Delay-off headlights, Dual front impact airbags, Dual front side impact airbags, Electronic Stability Control, Emergency communicat.....Read MoreLire la suite
2021 Mazda CX-5 GT 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
HEATED LEATHER SEATS | POWER MOONROOF
| Price: | $26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $189*(Bi-weekly)$26,995 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,258).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | JM3KFBDM0M0109023 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | MFL95445A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
Alloy wheels, AppLink/Apple CarPlay and Android Auto, Auto High-beam Headlights, Automatic temperature control, Exterior Parking Camera Rear, Front dual zone A/C, Front fog lights, Garage door transmitter: HomeLink, Heated door mirrors, Heated fron.....Read MoreLire la suite
| Price: | $27,595 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $193*(Bi-weekly)$27,595 x 96 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,531).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| VIN: | JM3KFBCM1M0109503 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | MFLXI051A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
2016 Mazda CX-9 Signature 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $19,595 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $167*(Bi-weekly)$19,595 x 72 Months @ 9.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,492).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JM3TCBEY9G0107046 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | MFLMH014AX |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at 226-455-6767 to arrange a test drive.
Loading More Vehicles ...




